Zeytinburnu Moloz Hattı

Zeytinburnu Moloz Hattı

İnşaat atıkları, hafriyat atıkları, evlerde yapılan işlemler sonrası ortaya çıkan atıkların toplamı moloz atıkları altında geçmektedir. Bu moloz atıkları, kesinlikle büyük ölçüde çevre sorunlarına yol açmaktadır. Yeşil alanlarımızı, ormanlarımızı korumak için molozların kesinlikle geri dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu molozlar, büyük ölçüde çevre kirliliğine ve bununla birlikte görüntü kirliliğine sebep olmaktadır. Bu durumun önüne geçilmesi için çeşitli önlemler alınmıştır. Bu önlemler arasında Zeytinburnu moloz hattı kurularak molozların atımı ve geri dönüştürülebilmesi için bir yol izlenmiştir.

Moloz atım Hizmeti Neden Gereklidir?

Moloz atımı hizmeti, kaçak molozların dökülmesi sonucunda çevreye büyük oranda zarar vermektedir. Bu atıkların, içerisinde milyonlarca mikrop barındırılır. Atıkların kuruduktan belli bir süre sonra toz olması rüzgarların yoluyla ciğerlere karışmasına sebep olabilmektedir. Bundan dolayı, kesinlikle molozlar toplanıp bertaraf edilmelidir. Toplanması içinde Zeytinburnu moloz hattı üzerine düşen görevi yapmaktadır. Molozlar sadece çevre kirliliğine değil, aynı zamanda kimyasal yollarla bulaşan hastalıklarda sebep olmaktadır. Bundan dolayı da gerekli hatta kullanılarak yok edilmesi gerekmektedir.

Moloz Hatları Nasıl Oluşmaktadır?

Bu hatlar belediyelerce belirli kişiler sayesinde oluşmaktadır. Bu hatlara en büyük örnek Zeytinburnu moloz hattı verilmektedir. Bu hatlar sayesinde iş gücü avantajlı bir hale gelmektedir. Bu hatların var olması insanlar için oldukça iyi yönde önem taşımaktadır. Hatlar çoğaldıkça geri dönüşüm ve bertaraf çoğaldıkça onu orantılı çoğalmaktadır. Bu hatlar yerli telefonlar edilerek 7/24 hizmet vermektedir. Bu hizmetlerin sonucunda gerekli personelleriyle gelerek gerekli hizmetleri doğru bir şekilde vermektedir. Bu hizmetler sonrasında çevre temizlemekte gelecek nesillere güzel bir ortam bırakılmaktadır.

Açık Alan Moloz Atma İşlemleri Hangi Yöntemler İle Yapılmaktadır?

Bu işlemler büyük açık alanlarda tercih edilmektedir. Moloz atım işlemleri genellikle büyük iş makineleri ve kepçe yardımı ile yapılmaktadır. Makine kullanımı insan gücü kullanımından daha avantajlıdır. Daha kısa zamanda daha arifleri kaldırarak bertaraf sağlamaktadır. İş makineleri hiçbir şekilde alt yapılara zarar vermemektedir. İşyerine doğru bir şekilde yapan ekipmanlar ile geri dönüşüm sağlanarak çevre temiz bir hale gelir.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi