Bayrampaşa Moloz Hattı

Bayrampaşa Moloz Hattı

Dünya üzerinde nüfus arttıkça insanlar yaşayacakları barınaklara gün geçtikçe daha çok ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle inşaat firmaları sürekli olarak ev, dükkan gibi hem barınma hem de kazanç kapısı olacak yerler yapmaktadırlar. Ancak bu yapıların bir kısmı ya çürük raporu olduğu için ya sağlam malzeme kullanılmadığı için ya da çeşitli nedenlere binaen tekrar yıkılmakta ve yerine uygun görülen yapılar inşa edilmektedir. Ancak sürekli meydana gelen bina yıkım yapım gibi işlemler nedeniyle pek çok moloz yığını oluşur.

Belediyeler veya bu tür konularla ilgilenen özel kuruluşlar da burada devreye girer. Yetkililerin bu molozları alarak başka yerlere götürmesi o beldenin halkına yapılacak büyük iyiliklerden biridir. Bu nedenle Bayrampaşa moloz hattı gibi moloz yığınlarının çok olduğu yerler yetkili ekipler tarafından sıklıkla kullanılır.

Moloz Hattı Nedir?

Bilindiği gibi çeşitli inşaat firmaları her geçen gün birçok yapı inşa eder. Ancak bunların bir kısmı da yıkılır. Bu yıkılma sonucunda meydana çıkan inşaat artıkları, betonlar gibi her şey molozları oluşturur. Bunlar çevrede hem kirlilik oluşturduğu hem de çok yer kapladığı için istenmez. Ayrıca bu kadar büyük parçalar normal çöplere de atılmaz. Bu nedenle özellikle İstanbul gibi nüfus yoğunluğu fazla olan yerlere moloz hatları inşa edilir. Mesela Bayrampaşa moloz hattı bunlardan biridir. Bu tür işleri yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Moloz hattı kırım yıkım gibi firmalar bu konuda en çok tercih edilenler arasındadır.

Moloz Hatları ile Yıkımın Avantajları

Bazı gelişmemiş yerler veya mahalle araları bir yapıyı yıktıklarında çevrede öylece bırakabilmektedir. Ancak bu oldukça zararlıdır. Zira bunlar çevrede kirlilik oluşturur. Bu nedenle yapılması gereken şey bir yetkiliye haber vermektir. Özellikle Bayrampaşa moloz hattı gibi yerler buralardaki nüfus yoğunluğu nedeniyle sık bir şekilde kullanılır.

Moloz Hattı-Kırım Yıkım Hizmetleri

Bu firma tarafından verilen hizmetler çok çeşitlidir. Başlıcaları şu şekildedir: Bina içi kırım, moloz atma/taşıma, şap kırım, seramik kırım, ofis içi kırım, alçıpan kırım, daire içi kırım, duvar kırım. Bu tür işleri Moloz Hattı kırım yıkım firmasına yaptıranların ise sonuçtan oldukça memnun olduğu görülmektedir.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi