Silivri Moloz Hattı

Silivri Moloz Hattı

Silivri ilçesi İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. Trakya tarafında bulunan ilçe, doğayla iç içe olması ve temiz havasıyla her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih edilmektedir. Bununla beraber Silivri’de artan inşaat faaliyetleri ve yenileme işlemleri moloz hattının da önemini artırmaktadır. Silivri’de inşaat, tamirat, tadilat gibi tüm yenileme ve üretim aşamalarında arka kalan molozlar için Silivri moloz hattı bir telefon kadar yakında beklemektedir.

Molozlar Tertemiz Alınıyor

Silivri ilçesinde ve yakınlarında yapılan tüm moloz işlemlerinde Silivri moloz hattı yakından ilgilenmektedir. Yılların tecrübesi ve titiz çalışması ile bilinen moloz hattı bu konuda yenilikçi ve çözüm odaklı hizmet anlayışını sürdürmektedir. Bir inşaatın ardından kalan veya evlerde gerçekleştirilen tamiratın ardından kalan molozların derhal alınması gereklidir. Moloz hattı bu konuda oldukça seri ve temiz çalışmaktadır.

Molozlar Çevreye Zarar Vermesin

Her geçen gün artan çevre kirliliği ve ozon tabakasının delinmesi çevreyi korumanın önemini gündeme getirmektedir. Bu yüzden tüm atıkların doğru bir şekilde değerlendirilmesi gereklidir. Özellikle inşaat yapılan yerlerde çevre düzenlemesine büyük önem veriliyor. Molozlar da bu sistemin içerisindedir. Doğru bir şekilde alınmaz ve doğaya kazandırılmazsa çevre sağlığını tehdit etmektedir.

Moloz Taşınmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Molozların doğru alınmaması veya sistematik taşınmaması kazalara sebep olabilmektedir. Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için molozların profesyonel Silivri moloz hattı tarafından alınması tercih edilebilir. Peki, moloz alımında dikkat edilmesi gereken diğer önemli noktalar nelerdir. İşte onlardan bazıları:

  • Büyük taş parçaları, demirler ve blokların taşınmaya tabi tutulmadan önce kırılması gereklidir. Kırma işleminde özel ekipman ve aletler kullanılmalıdır.
  • Moloz atım işlemi esnasında dışarıya ve diğer canlılara zarar vermemek için önlem alınması sağlanmalıdır.
  • Moloz atımında sadece bu işi bilen eğitimli ve tecrübeli kişilerin bulunmasına dikkat edilmelidir. Bu kişilerin diğer insanları yaklaştırmaması sağlanmalıdır.
  • Toplanan molozlar sağa sola rastgele saçılmadan istif edilmelidir. Gerekli görüldüğü yerde çuvallara biriktirilmelidir.
  • Molozun içinde cam, ahşap, fayans gibi kesici maddelerin olup olmadığından emin olunmalıdır.
  • Taşınan molozların doğaya zarar vermeyecek şekilde, geri dönüşüm, imha ve ayırma işlemlerinin yapılması gereklidir.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi