Moloz Atımı

Moloz Atımı

Günlük atıkların dışında, ayrı ve farklı olarak toplanıp, bir yerden bir yere taşınması, imha edilmesi gerekmektedir. Özellikle, inşaat yıkımları sırasında, yıkılması, kırılması, istiflenmesi gibi durumlar uzman ekiplerce yapılması gereken işlerdir. İnan gücü ile yıkım yapılamayan büyük inşaat, fabrika, eski binalarda, gerekli araçlarla (kompresör, hilti, asfalt kırım, mermer silim) yıkım işlemi gerçekleştirilir. Bazen de, makinelerin giremediği dar alanlarda, uzman ekiplerle elle kırım işlemi gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler, iş güvenliği ve önlemler yüksek ölçüde dikkat edilerek yapılmaktadır.

İnşaat Molozu ve Hafriyat

İnşaat molozu, kırım-yıkım işleminin en yoğun olduğu alandır. Moloz atıkları, çevre sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken atıklardır. Bu nedenle yerleşim yerlerinden uzak, hafriyat atıklarının bulunduğu özel alanlara atılması gerekir. Yıkımı yapılacak inşaat, uzman ekibimizle kontrollü bir şekilde profesyonelce yıkım işlemi gerçekleştirilir. Yıkım işlemi sırasında, geri dönüşüme uygun atık maddeler ayrıştırılır. Kullanılmayan atıklar ise, moloz atımı olarak kamyonlara yüklenerek, belediyelerin belirlediği alanlara hafriyat olarak taşınır.

Asfalt Yıkımı ve Altyapı Çalışmaları

Yerleşim yerlerinde, bazı zamanlarda alt yapı yıkım ve tamirat işleri yapılması gerekir. Elektrik, doğalgaz tesisatlarının değişmesi, su borularının değişmesi vs. gibi durumlarda, alt yapı çalışmalarının yenilenmesi için asfalt kırım işlemi gerekir. Bünyemizde buluna uzman ekiplerce, hilti yardımı ile asfalt kırım işlemi yapılır. Bu aşamada çıkan tüm moloz atımı hafriyat bölgelerine götürülmektedir. Asfalt değişimi, parke ve taş değişikliği sırasında çıkan molozlar ekiplerimizce moloz atımı alanlarına götürülmektedir.

Duvar Yıkım ve Moloz Atımı

Bazen insanlar, yaşadıkları alanda, değişikliler yapmak ister. Bazen bu durum zorunlu da olabilir. Duvar yıkılması gibi tadilat gerektiren işlerde, işten anlayan ustalara gereksinim duyarlar. Moloz Kırım Hattı olarak, duvar, fayans, banyo, tuvalet, mutfak vs. yıkım işlemlerini güvenle yapmaktayız. Makinelerin giremediği dar alanlara, insan gücü ile elle yıkım yapılır. Çıkan molozlar, çuvallara konularak hafriyat alanına götürmek üzere alınır. Böylelikle, tadilat sırasında çıkan moloz atımı ile uğraşmamış olursunuz.

Moloz Kırım Hattı Hattı Ücretli midir?

Kırım yıkım işleri dışında çıkan molozlarınız için, firmamızı her zaman arayabilirsiniz. Belediyeler, molozların toplanıp, gerekli hafriyat alanlarına taşınması için bazı taşeron firmaları görevlendirmektedir. Ahşap, fayans, duvar, tuğla gibi çıkan moloz atıklarını toplatılması ve nakliyesi için kamyon, kamyonet destek talebinde bulunabilirsiniz. Tüm bu hizmetler çok düşük fiyatlarla ücretlendirilmektedir. Moloz atıklarının, evsel atıklarla birlikte atılması kesinlikle yasak olup, belediye tarafından da belirli cezaları vardır.

Tadilat Ve Dekorasyon İşlerinizde Bizi Arayın!

Moloz Kırım Hattı olarak, yapmak istediğiniz tadilat ve dekorasyon işlemleri öncesi bizi güvenle arayabilirsiniz. Uzman kadromuz ile, her türlü kırım, söküm ve yıkım işleri profesyonelce yerine getirilir. Mutfak, banyo, oda gibi dar alanlarda, insan gücü ile hilti yardımı ile kırım işlemi gerçekleştirilir. Büyük alanlarda, kompresör gibi büyük makinalar kullanılır. Fayanslar, Beton, zemin şapları düzgün bir şekilde kırılır, çıkan molozlar çuvallara koyularak temiz olarak teslim edilir. Ayrıca, mutfak ve banyolarda sökülen eski dolap vs. gibi eşyalar da moloz atıkları ile birlikte alınabilir.

Çuvallı Çuvalsız Moloz Atıklarınız İçin Bizi Arayın

Moloz Kırım Hattı moloz olarak her zaman bizi arayabilirsiniz. Tadilat işleri sırasında çıkan molozları çuvalla alarak, sizleri bu yükten kurtarıyoruz. Çuvalsız atıklarınız için, molozların büyüklüğüne veya küçüklüğüne göre kamyon, kamyonet gibi araçlarla molozlarınızı adresinizden teslim alıp, hafriyat döküm alanlarına götürüyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetler, belediyelerin bünyesinde olup, belirlenen çok düşük fiyatlarda hizmet vermekteyiz. Bütün kırım, yıkım, tadilat işleriniz için alo moloz hattını her zaman arayarak, bilgi alabilirisiniz.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi