Üsküdar Moloz Hattı

Üsküdar Moloz Hattı

İnşaatlardan sonra oluşan molozları poşetli ya da poşetsiz bir şekilde kaldırılır. Son on yılda özellikle bu işleri yapan birçok firma oluştu. Hem çevre kirliliğinin oluşmaması için hem de düzenli bir çevre için yapılan önemli bir iştir. Özellikle Üsküdar moloz hattı bu işlemler için oldukça aktif bir şekilde çalışılıyor. Son dönemlerde oldukça kaliteli hizmetin ortaya çıktığı bir rekabet sahası haline geldi.

Yıkım Kırım İşlemleri

Merdiven kırma, beton kırma, kolon kırma gibi işlemleri sağlıyorlar. Bu işlemleri planlı ve düzenli bir şekilde yaparak profesyonel bir iş yapılıyor. Çevrenin modern ve daha düzgün gözükmesi en önemli amaçlardan bir tanesidir. Yıkım işlemlerinde Üsküdar moloz hattı son derece planlı ve aktif bir şekilde yapılıyor. Profesyonel ekiplerin düzenli çalışması işi son derece düzgün yapılmasını sağlıyor.

Amaçlanan Misyon

Çevrenin moloz, inşaat malzemeleri tarafından kirletildiği bir yerde yaşamak son derece zor. Burada edinilen misyon daha temiz daha düzgün bir çevre oluşturmak. Özellikle Üsküdar moloz hattı çalışmalarıyla temiz bir çevre oluşturuluyor. Bu misyon ile son derece temiz bir habitat oluşumunu sağlamıştır.

Moloz Atımı

İnşaat, ev gibi alanların tadilatı sonucu oluşan molozlar atılır. Toplanan molozlar, moloz döküm alanına dökülür. Molozların çevrede uzun süre kalması çevre kirliliğine sebebiyet verir. Hem de insan sağlığı için tehlikelidir. Bu durumda moloz atımı oldukça önemli bir iş haline gelmektedir.

Nakliye Süreci

Profesyonel ekipler sonucunda toplanan molozlar nakliye işlemleri ile atılır. Bulunulan bölgedeki molozlar toplanır ve kamyonlara yüklenir. Yüklenen molozlar moloz döküm alanına götürülür. Nakliye süreci ise kamyonlar, iş makineleri gibi araçlar ile taşınır.

Temiz Bir Çevre

Temiz bir çevre bütün toplumun bir hakkıdır. Moloz yığınlarıyla dolu bir çevre insanları hastalığa sürükler. Molozların oluştuğu bir çevre gerek estetik gerekse de toplum sağlığı açısından zararlıdır. Edinilen misyon çerçevesinde hizmet oluşturulması oldukça önemlidir. Daha temiz bir çevre birçok faktör açısından önemlidir.

Sokakların temizliği, düzenini çöp, moloz gibi atıklar bozar. Bu bozulmaları profesyonel ekiplerin titiz çalışması ile düzeltilir. Daha temiz bir çevre daha sağlıklı bir çevre misyonu ile çalışma sağlanır.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi