Hakkımızda

Firmamız inşaat sektöründe faaliyet göstermekte olup çeşitli alanlarda hizmet vermektedir. İşini titizlikle yapan ekibimiz ve uzman kadromuz ile her türlü inşaat konularında destek verilmektedir.

Firmamızın faaliyet gösterdiği alanlar çeşitlidir. Bunların başında moloz alımı, moloz atımı gelmektedir. Çıkan molozların alımı ve uygun olarak belirlenmiş yerlere atımı tarafımızdan yapılmaktadır.

Bünyemizde bulunan moloz kırım hattı ile de bu alanda ihtiyaç bulunan müşterilerimizle çalışmaktayız.

Bina yıkım işlerinize de biz talibiz. Yangında zarar görmüş, kullanılamayacak duruma gelen, şehir düzenlemesinde yıkılma kararı verilmiş ya da kentsel dönüşüm kapsamında yenilenmeye gidilmiş ve bu sebeple yıkılması gereken binaların yıkım işlemleri de bizim tarafımızdan yapılmaktadır. Firmamız bina yıkım işinde iddialıdır.

Tüm bu faaliyetler kapsamında işlerin tümünü biz üstleniyoruz. Duvar yıkım işlerini de firmamız en iyi şekilde yapmaktadır. Hizmetlerimizle yaptığımız işlerin tamamında iddialıyız. Duvar kırım işi de bunlardan biri.

Yine tüm bu süreçlerde beton kırım işlemlerini de biz yapıyoruz. İhtiyaç duyan müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Çalışma Prensiplerimiz

Müşterimizin talepleri doğrultusunda gerekli çalışmaları yapar ve tekliflerimizi sunar anlaşma aşamasında mutabık olursak istenen gün ve saatte hizmet için hazır bulunuyoruz.

Denetimleri güncel olarak yapılmış makina ve ekipmanlarımız ile iş güvenliği şartlarının tamamına uyarak çalışıyoruz. Tüm çalışanlarımızın iş güvenlik ekipmanları eksiksiz çalışma alanında mevcut olup herhangi bir kaza riskine karşı önlemlerimizi aksatmadan alıyoruz. Güvenlik en önemli ve en çok dikkat ettiğimiz konuların başında geliyor.

Misyonumuz

Misyonumuz dünyada uluslararası pazarda ve tüm Türkiye'de sektörün lider firması durumuna gelmektir. Rekabetçi fiyatları kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan bir firma olup sektörde rakiplerin önüne geçerek liderliğini korumaktır. Satış ve hizmet hedeflerini ilk beş yılda üç katına çıkararak pazardaki konumunu en üst sıralara taşımaktır.

Vizyonumuz

Geleceğe yönelik son teknoloji imkanlarını kullanan ve pazarda uluslararası düzeyde başarı hedefleyen ihracat ve iç pazar hedeflerine ulaşan ve müşterilerine en iyi en kaliteli hizmeti en rekabetçi fiyatlarla vermeyi şiar edinmiş bir firma olmaktır. İnşaat sektöründe yenilikleri takip eden, yenilikçi ve rekabetçi bakış açısına sahip bir firma profili oluşturmaktır.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi