Esenler Moloz Hattı

Esenler Moloz Hattı

İstanbul'da hızlı nüfus artışı, kentsel dönüşüm projeleri ve artan yapı sayılarına bağlı olarak bu meydana gelen moloz yığınlarının ne yapılacağı konusunda merak durumu mevcut olmaktadır. Özellikle fazlaca olan moloz yığınlarının hem görüntü açısından hem de çevre sağlığı konusunda tehlike ortaya çıkmaktadır. Bilindiği gibi moloz tanımı basit olarak yapı ve inşaat kırıntıları diye olarak açıklamaktadır. Binalarda tadilat ya da dekorasyon ve yıkım gibi işlerinin kaçınılmaz sonucu olarak ortaya çıkan moloz diye adlandırılan kırıntı yığınları çevre kirliliği açısından büyük sorun teşkil etmektedir.

Moloz Yığını

Özel olarak son zamanlarda moloz yığını gir un görüntüsünün yarattığı kirlilikten dolayı dile getirilen şikayetler sonrasında resmi kurumlar tarafından önlem olarak çeşitli düzenlemeler yapılmaktadır. Ancak uygulanan tüm cezai işlem ve yaptırımlara rağmen sorunun önüne geçilmemesi halinde aşırı derecede çevre kirliliğine neden olmaktadır. Bu konular ışığında bakıldığı zaman moloz yığınlarını toplamak ve tüm ilgili diğer işler için Esenler moloz hattı hizmetleri mevcut olmaktadır.

Çöpe Moloz Atmak Neden Yasak?

Son yıllarda yapı ve inşaat işlerinin artmasından dolayı fazla gündeme gelen çöpe moloz atmak yasak mı sorusu oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Molozların, belediye aracılığı ile temin edilen çöğ konteynerlerine atılması ilgili yasalara bağlı olarak yasaklanan bir durum olmaktadır. Moloz atımı, işinde uzman kişiler tarafından özel yöntemler ile Esenler moloz hattı aracılığı ile yapılmaktadır. Kişilerin Esenler moloz hattı araması halinde özel ve profesyonel şekilde en kısa sürede molozlar görevliler tarafından çuvallanıp firmanın ilgili toplama yerine getirmektedir.

Esenler Moloz Hattı

Uzun yılların verdiği tecrübe ile birlikte alanında uzman ekibi ile Esenler moloz hattı hizmetleri mevcut olmaktadır. İstanbul'da sadece Esenler olmamakla birlikte birçok ilçede moloz yığını toplama, hafriyat işleri ve daha birçok moloz ve inşaata dair diğer hizmetler mevcut olmaktadır. Çevre sağlığı ve daha modern daha bilinçli bir toplum olma amacına uygun olarak moloz taşıma hizmetleri oldukça fazla önem teşkil etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermeyi amaç haline getiren firma bu yönü ile her zaman mutlu müşteri sonuçları ile uzun yıllar hizmet vermeye devam edecek bir firma olmaktadır.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi