Başakşehir Moloz Hattı

Başakşehir Moloz Hattı

İstanbul'un hızla büyümesi ile birlikte inşa edilen yapıların sayıları da artmaya devam etmektedir. Bu artan yapılar inşası sırasında ortaya çıkan kırıntı ve döküntülerin tamamı moloz olmaktadır. Bu molozların uzun süre çevrede kalması hem zararlı olmakta hem de yasal olarak da yasak bir konu olarak öne çıkmaktadır.

Yarattığı çevre kirliliği sebebi ile sürekli gündeme gelen bir husus olmakta ve ilgili kurum ve kuruluşlar ile alınan önlemlere rağmen bir türlü engellenemeyen ciddi bir problem olarak öne çıkmaktadır. Bu nedenle ortaya çıkan moloz yığınlarının en kısa sürede toplanıp çevreden uzaklaştırılması için Başakşehir moloz hattı hizmetleri mevcut olmaktadır.

Moloz Yığını Nedir?

Moloz yığını binanın yıkımı ve onarımı sırasında ortaya çıkan yapı kırıntılarının üst üste biriktirilmiş hali olmaktadır. Çuvallı ya da çuvalsız bir biri üzerine yığılmış inşaat kırıntıları yığını oluşturmaktadır.

Çöpe Moloz Dökmek Yasak mı?

İlgili yasalara bağlı olarak çöpe moloz dökmek ya da atmak yasak ve cezası olan bir durum olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca yeşil alanlara, ormanlara ve yol kenarlarına, çöpe ve kaldırımlara gelişi güzel moloz dökenler için para cezası uygulanmaktadır. İlgili kanunlara bağlı olarak moloz taşıma hattı ile hizmet veren kurumlar mevcut olmaktadır. Hizmet veren işletmeler arasında Başakşehir moloz hattı yer almaktadır.

Başakşehir Moloz Taşıma Hattı

Tüm inşaat, hafriyat ve enkaz, tadilat ve kazı sonrasında meydana gelen molozların atılmasını sağlamak amacı ile Başakşehir moloz hattı kurulmuştur. Sunulan hizmetler arasında;

  • Çuvallı Moloz Atımı
  • Çuvalsız Moloz Atımı
  • Elemanlı Kürekle Moloz Çuvallama
  • Kepçe ile Moloz Yükleme
  • Duvar Kırma
  • Duvar Yıkma
  • Moloz Toplama
  • Moloz Taşıma faaliyetleri yer almaktadır.
  • Ev Tadilatı Kırım Yıkım Hizmetleri

Ev tadilatı tadilatında düzenlenen ya da tamiratı yapılan bölgede kullanılması gereken malzemenin uygulama şekli burada çok fazla önem teşkil etmektedir. Doğru anda doğru uygulama yapılmadığı takdirde daha büyük sorunlar beraberinde gelmektedir. Bundan dolayı geri dönüşüm olmamalı ve olması durumunda çok büyük sıkıntı ve sorunlar yaşanmaktadır. Uzman ekibi ile birlikte başarılı hizmetler sunan Başakşehir Moloz Hattı her türlü hafriyat taşıma da hizmet vermektedir.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi