Çatalca Moloz Hattı

Çatalca Moloz Hattı

Çatalca çevresinde bulunan inşaat, tadilat veya dekorasyon işlemlerinin sonrasında ortaya çıkan çöplerin veya molozların atım işlemlerini Çatalca moloz hattı olarak yapmaktayız. Firmamızı 7/24 arayarak; ihtiyacınız olan hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Büyük veya küçük ebatta olan moloz taşıma araçlarını talep edebilir aynı zamanda eleman talebinde de bulunabilirsiniz. Bu gibi durumlardan firmamızın Çatalca servisi bulunmuş olduğunuz bölgeye en yakın olan moloz atımı ekiplerini tarafınıza en hızlı şekilde yönlendirmektedir.

Ekiplerimiz Çatalca çevresinde hizmet vermekte ve moloz atım ekibi olarak apartman katlarından veya kapın önlerinden çuvallı veya çuvallı olmayan her çeşit molozu olduğu yerden almaktadır. Sorunsuz bir şekilde uygun araçlarla ve uzman ekipleri ile taşıma işlerinizi gerçekleştirmektedir.

Çatalca Moloz Hattı Hizmetleri

Hizmetlerimiz daima temiz ve uygun koşullarda yapılmaktadır. Evinizde tadilat işi yaptığınız zamanlarda mutfak molozu, banyo kırma molozu tarafımızca atılmaktadır. Yine aynı şekilde alçıpan moloz atıkları, fayans molozları, çatı onarımında ortaya çıkan pislikler, duvar kırma veya dökme işlemleri sonrasında ortaya çıkan molozların atımı da tarafımızca yapılmaktadır. Firma olarak tadilat işlerinizin sonrasında ortaya çıkan tüm molozları çuvallayarak evinizden alır; geriye temiz bir ortam bırakırız.

İşlemlerimiz Çatalca moloz hattı olarak sadece tadilat işleri ile ilgili değil, aynı zamanda şap sökümünde, beton kırma işlemlerinde, tezgah kırımlarında, mutfak dolap atımında da çok farklı hizmetler sunmaktayız. Sağlamış olduğumuz hizmetlerde size hiçbir işlem yaptırmadan molozları kendimiz çuvallar, uygun bölgelere aktarımını sağlarız. Vermiş olduğumu hizmetlerde geride asla bir çöp, moloz atığı veya başka bir kalıntı asla bırakmayız. Tamamen temiz bir alan bırakır, gerekli tüm temizliği uzman ekiplerimizle yaparız. Özellikle tadilat sonrasında evde biriken tüm molozlar tarafımızca evinizin alanından alınır ve geriye temiz bir oda bırakılır.

Firmamız; Çatalca moloz hattı uygun fiyat koşulları ve uzman ekipleri ile sizi daima memnun etmeyi hedefler. Almış olduğumuz molozları yönetmeliğe uygun olacak şekilde uygun bölgelere aktarırız. Hem tadilat sonrası evinizin temizliği için hem de dışarda yapılan inşaat sonrası çevre görüntü kirliliğini önlemek için firma olarak çok önemli hizmetler vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizde temiz bir çevre hedefler; işlerimizi de bu doğrultuda yaparız.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi