Fatih Moloz Hattı

Fatih Moloz Hattı

Şehir içinde veya dışında birçok inşaat alanı bulunmaktadır. Bu inşaatlarda ise birçok kırım döküm işi bulunmaktadır. Yani bir bina yıkılırken yerine yenisi yapılmaktadır veya temizlik işlerinde dışarıya birçok inşaat malzemesi dökülmektedir. Bu durum da çevrenin kirlenmesine yol açabilmektedir. Çevre kirliliğin oluşmaması için bu kırma ve dökme işlerinin yarattığı parçalar kısa sürede temizlenmelidir.

Moloz Nedir?

Moloz kelimesi daha çok inşaat alanında kullanılan bir kelimedir. Bu inşaatlarda ortaya çıkan büyük taşlar veya beton parçalarına moloz denmektedir. İnşaat alanlarında genellikle artan parçalar olarak görülmektedir ve inşaattan sonra temizlenmektedir.

Molozlar Neden Temizlenmelidir?

Molozlar inşaat işlerinden geriye kalan büyük inşaat parçalarıdır. Yani artık işe yaramayacak olan parçalardır ve bu nedenle ortadan kaldırılmaları gerekmektedir. Aksi takdirde çevre kirliliğine sebebiyet verebilmektedir. Ayrıca çevrede yaşayan insanları da rahatsız edebilmektedir.

Moloz Kırma Hattı Nedir?

Moloz hattı molozları ortaya çıkaran veya ortadan kaldıran bir hattır. Yani bir meslek alanıdır ve molozlar ile ilgilenmektedir. İnşaattan kalan moloz parçaları bu hat ile temizlenmektedir. Bu şekilde molozların çevreye verebileceği rahatsızlıklar bu har ile engellenmektedir.

Moloz hattı molozları kaldırma görevinde bulunmaktadır. Gereğinden büyük parçalarda olan molozlar bu hat sayesinde daha küçük parçalar haline getirilmektedir. Bu şekilde molozların taşınıp götürülmesi daha kolay bir hale gelmektedir. Fatih moloz hattı da yine aynı amaç için faaliyet gösteren bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fatih Moloz Hattı

Fatih moloz hattı İstanbul ilinde faaliyet gösteren bir firmadır. İstanbul ilinde yer alan inşaatlar için çalışmaktadır. İletişim adresi de yine İstanbul ilinin sınırlarında bulunmaktadır. İstanbul içindeki moloz işleriniz için internette kısa bir araştırma yapabilir ve bu yere ulaşabilirsiniz.

Fatih Moloz Hattı İle Hangi İşlerinizi Halledebilirsiniz?

Fatih moloz hattı ile tüm moloz işlerinizi halledebilirsiniz. İnşaat alanlarında sona kalan moloz parçalarını bu hat ile ortadan kaldırabilirsiniz. Aradığınız takdirde en kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek molozları temizletebilirsiniz. Bunun dışında kırılması gereken molozları da bu hat ile kırdırabilirsiniz. Kırdırdığınız molozlar ile işinize geri dönebilir veya başka bir yere kolaylıkla taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi