Avrupa Yakası Moloz Atımı

Avrupa Yakası Moloz Atımı

Moloz atıkları, evrensel atıklar ile aynı kategoriye girmeyen, çevreye ve doğaya zararlı, inşaat, tadilat ve yıkım sonraları ortaya çıkan atıklardır. Her türlü kırım, yıkım, tadilat işleri ve sonrasında çıkan artıkları toplanması, belirlenen hafriyat alanlarına atılması, özel işçilik gerektirir. Avrupa yakası moloz atımı firması olan Moloz Kırım Hattı firması olarak, gerekli durumlarda her türlü, kırım, yıkım, tadilat işlerini yaparken, moloz atımı konusunda da yardımcı oluyoruz.

Molozlarınızı Kat ve Daireden, Bulunduğunuz Adresten Gelip Alalım

Eskiyen binalar, dökülen sıvalar, değişmesi gereken banyo fayansları gibi tadilat gereken her alanda Moloz Kırım Hattı yanınızda! Yıkım kırım işleri gerektiren durumlarda, uzman ekibimiz ile kırım işlemi yapıldıktan sonra, molozlarınız alınır. Bulunduğunuz bölge fark etmeden, gerekli personel desteği ile yüksek katlardaki molozlarınız çuvallı veya çuvalsız döküm sahalarına götürülmek üzere alınır. Fayans, beton, çatı, balkon, mutfak dolapları gibi eskiyen, kullanılmayan, geri dönüşüme girmeyen ve evrensel atık olarak atılamayan tüm moloz atıkları, firmamızca adresinizden alınarak, hafriyat döküm sahalarına götürülür.

Avrupa Yakası İnşaat Kırım Yıkım işleri

İnşaat işleri, hafriyat işlerinin en yoğun olduğu alanlardır. Eski binaların yıkılıp, yeniden yapılması her aşamasında, evsel atık olarak kullanılmayan birçok moloz artığı meydana gelir. Bu atıkların içerisinden, geri dönüşüm için kullanılabilecek malzemeler alınır, geriye kalan, beton, fayans, kiremit, tuğla, mermer gibi moloz kategorisine giren atıklar, belediyeler tarafından belirlenen alanlara götürülür. Avrupa yakası moloz atımı firması olarak, bu işlem kamyon veya kamyonet gibi belirli araçlarla, belediyelerin belirlediği ücretler üzerinden fiyatlandırılmaktadır.

Beton Kırım Yıkım İşleri

Ev, işyeri, okul, ofis kısaca tadilat gerektiren her durumda, Moloz Kırım Hattı firması olarak her zaman hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz işçilik bünyemizde çalışan profesyonel çalışanlarımızla yapılmaktadır. İnşaat yıkımları dışında, duvar, balkon, balkon, mutfak gibi iç mekan kırım yıkım işlerini de güvenle yapmaktayız. Makinelerin giremediği dar mekanlara, insan gücü ile kırım ve yıkım işlemi yapılır. Balkon, oda, mutfak gibi iç mekan içerisinde yapılan tadilatlarda, ustamız hilti yardımı ile kısa sürede yıkılacak alanda keşif yaparak kırım işlemini gerçekleştirir. Bu işlemi yaparken, ustanın işine hakim olması, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi açısından çok önemlidir.

Kırım yıkım işlemi yapıldıktan sonra, çıkan moloz yığınları çuvallanarak, hafriyat alanına götürülür. Yapılan her işlem, belirlenen fiyata dahil olup, ekstra bir ücret istenmez. Bazı durumlarda, insanlar kendi imkanları ile yapmış oldukları kırım yıkım işleri sonrası molozları ne yapacakları konusunda telaşa kapılırlar. Böyle bir durumda, Moloz Kırım Hattı iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Her türlü moloz ve inşaat atıklarını adresinizden teslim alır, hafriyat alanlarına nakliyesini gerçekleştiririz.

Avrupa Yakası Moloz Atım Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Moloz atımı işi başlı başına farklı, işçiliğe dayalı bir işlem olduğu için fiyatları belirleyen etkenleri bilmek gerekir. Örneğin, Yıkım kırım işlemi firmamızca mı yapılacak, moloz atıkları istiflenmesi veya istiflenmiş, çuvallanmış moloz atıkları yalnızca nakliye işi mi yapılacak gibi durumların belirli olması, düzgün bir fiyat açısından önemlidir. Bazen inşaat yıkımlarında, kiralık kepçe, JPC ve kamyon temini de firmamızca güvenle yapılmaktadır. Bunların yanı sıra; moloz alınacak tarih, adres, kapasite, nakliye gibi durumlar fiyat belirleyen unsurlardır.

Avrupa yakası moloz atımı firması, Moloz Kırım Hattı olarak, belediyelerin belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden ücretlendirme yapılır. Moloz atıklarının normal atık çöp konteynırlarına atılması yasaktır. Aksi takdirde, beledilerce belirlenmiş olan belli cezalar söz konusudur. Bu nedenle siz hiç uğraşmadan, adresinize gelerek molozlarınızı alıyoruz. Yıkım, kırım, tadilat işleri hakkında bilgi almak ve fiyat öğrenmek için iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi