Çekmeköy Moloz Hattı

Çekmeköy Moloz Hattı

Günümüzde, piyasalarda binlerce moloz ekipleri yer almaktadır. Bu hatlar, gerekli belediyeler tarafından öngörülerek kurulmaktadır. Bu hatların başında, Çekmeköy moloz hattı gelmektedir. Bu hat, gerekli görülen yerlerdeki molozları alarak bertaraf etmeyi sağlamaktadır.

Molozlar, molozların atılması için gerekli ekipmanlar geldikten sonra aracı yüklenmektedir. Aracı yüklenen molozlar döküm sahasına götürülerek bertaraf işlemi başlatılmaktadır. Bu şekilde, bertaraf edilen molozlar temiz bir çevreye yer açmış olmaktadır. Molozlar ekipler, tarafından belli bir fiyat biçilerek aklıma ve bertaraf işlemini yapmış olmaktadır.

Molozlar İçin Ne Kadar Bir Bütçe Gereklidir?

Molozların ücreti, atılma şartlarına ağırlıklarına ve cinslerine göre değişim göstermektedir. Bu yüzden, moloz hatları yani Çekmeköy moloz hattı aldığı ürünlere farklı fiyatlar biçmektedir. Ürünlerin ağırlıkları ve bertaraf yöntemlerine göre fiyatlar artıp azalmaktadır. Aynı doğrultuda, ağırlıklarına göre çalışma saatlerinin sürelerine göre fiyatlar tekrar değişkenlik göstermektedir. Moloz fiyatları ne kadar çok ekipmanın bir insan gücüne ihtiyaç olunacağı şekilde sürekli değişmektedir. Bu yüzden molozlara belli bir ücret söylemek yanlış olmaktadır. Yapılan doğrultuda, çağrılan ekipler sayesinde molozların bertaraf tutarı belirlenir ve bu doğrultuda molozlar bertaraf edilmektedir.

Molozcu Ne Demektir?

Molozlar, adından da belli olduğu gibi moloz atımı işlemi sırasında sorumlu olan kişilere denilmektedir. Örneğin Çekmeköy moloz hattı moloz atımı ile uğraşırken en iyi molozcular ile hizmet vermektedir. Bu kişiler herhangi moloz atımı sırasında ortaya giren sorunu en kısa şekilde çözmektedir. Ekiplerle gelinerek, iş makinelerine molozları yükler ve bertaraf edilene kadar molozların başından ayrılmamaktadır. Bu işlemin, en kısa sürmesi için olan yerinde iş bitene kadar sabırla beklemeye devam etmektedir. Bu hatlar ülkemizde oldukça çevre kirliliği büyük oranda engellenmektedir.

Molozlar Nerelere Atılması Daha Uygundur?

Molozlar kesinlikle belirlenen hatlar tarafından alınıp bertaraf edilecek tesislere bırakılmalıdır. Molozların ulu orta şekilde bir yere atılıp beklenmesi kesinlikle yasaktır. Bunlar zamanla birikerek büyük bir çevre kirliliğine sebep olmaktadır. Bu yüzden molozlar kesinlikle çöpe atılmaktadır. Ekiplerce beklenerek biriken bluzlar toplanır ve belirlenen tesislere götürülür. Bu yollarla çevre kirliliği ve insanlara gelebilecek zararlar büyük oranda önlenmiş olmaktadır.

Alo Moloz Hattı

Moloz Alımı Moloz Atımı Duvar Kırım Bina Yıkım İşleri
İletişim
7/24 ÇAĞRI MERKEZİ (0532) 064 28 60
Moloz Kırım Hattı
WhatsApp
Çevirimiçi